движение стройки.

Кто был на стройке, видел изменения, рабочих, прорабов и т.д.

 

визит на стройку.

катался сегодня в красные пахари.

Ничего веселого я там не увидел сегодня ))).

6 - человек льют 1-ю и 2-ю секцию... при мне делали пол на 3-й этож.

остальные человек 7-8 просто ходили по стройки..... 2 чел - варили газ трубу на 5-й сек.

За 2 недели видимых сдвигов нет.

 

 

Я тоже там был. В 7 парадном

Я тоже там был. В 7 парадном стоят окна. В моем 6 - м провели мусоропровод, канализационный стояк и ящики под электрику стоят.

Двери поставили наружные. Штукатурка и стяжка на полах целые.

В 4й секции тоже провели

В 4й секции тоже провели стояк на канализацию, трубу на воду в кухне, подготовили место на мусоропровод...

изменения на стройке..

В  2010  - поставили окна в одной секции 7-м.  прикрутили к стене пластиковые трубы на стояках. фасад кое где сделали. варили трубу по пиремитру дома. на крыше чето сделали но я так и не понял что )))
Остальное было еще в 2009.

На стройке по 5-й очереди "работает"  человек 8-9.  

 

 

Стройка.

кто что слыхал, видал?

Стройка

 Закінчили встановлення вікон в квартирах 7 секції, розпочали ставити вікна в квартирах 4 секції: 1 та 2 поверхи вже встановлено.

Монтують каналізаційні та водопровідні стояки в 4 та 5 секціях. Доварили і випробували газову трубу на фасаді секцій 5 черги. Інших зрушень немає.

Стройка

не густо за неделю...

спасибо Nik/

Вам ЖИ ответ на письмо дали? по моему уже 1 мес прошел. Ответ от экобуда у них должен быть....

 Добрий день, Nik! Я щось не

 Добрий день, Nik! Я щось, мабуть, не зрозуміла, а що в 5 і 6 секціях вже поставили вікна?

Стройка

  Я щось, мабуть, не зрозуміла, а що в 5 і 6 секціях вже поставили вікна?

   Ні не поставили. Це мабуть черговий прикол Екобуда. В 4 секції після встановлення вікон буде виконуватися маса інших робіт: штукатурка, прокладання трубопроводів, заливання підлог. Що буде з вікнами після цього можна тільки здогадуватись. В 7 та 8 секціях, як і в 6 черзі вікна встановлювались після виконання всіх цих робіт. Шоста секція найбільш підготовлена до встановлення вікон, але і там на 6, 5, 2 та 1 поверхах не закінчили заливання підлог. З жовтня 2009 року ці роботи не виконуються.

 Листа від ЖІ немає. Зараз буду дзвонити виясняти.

Лист ЖІ

 Виявилось, що ЖІ відправив листа 01.04.2010, як вони вважали, на мою адресу, але неправильно вказали  номер будинку. Тому зараз я отримав копію цього листа факсом. Сам лист пошукаю у відділені пошти.

Пишуть, що будівництво було призупинено з 18.01.2010 р. в звязку з погіршенням погодних умов та згідно будівельним нормам. "На даний момент будівництво 5 черги відновлено. В даний час роботи виконуються згідно графіку будівельних робіт, проводиться влаштування вікон, сантехнічні та електромонтажні роботи. Завершені роботи по зовнішнім інженерним мережам: водопровід, побутова та дощова каналізація. Закінчуються роботи по підключенню свердловин. Електропостачання буде виконано згідно технічних умов в повному обсязі по постійній схемі. Фінансування будівництва достатнє для виконання будівельних робіт. Всі роботи по будівництву обєкту виконуються згідно затвердженого проекту. Зміни та доповнення, що виникають в процесі будівництва, погоджуються згідно діючого законодавства. ККУКП "ФК"Житло-інвест" та ТОВ "Екобуд" вживає всіх заходів для виконання запланованих графіком будівельних робіт вчасно та якісно.    Директор      М. Сірий"

 

Параметри перегляду коментарів

Вкажіть настройки вигляду коментарів і натисніть "Зберегти параметри"