Переваги Петрівського (позитивна гілка форуму)

УВАГА! Це позитивна гілка форуму, створена для підняття настрою інвесторам комплексу. Ця гілка строго модеруєма і всі негативні коментарі, або ті що не стосуються теми будуть видалятись без попередження. Дякую за розуміння! Бажаю усього найкращого -=EJECT=-

Пропоную створити дану гілку для обговорення усіх зручностей, чи незручностей, переваг, чи непереваг житлового масиву в Петрівському, тобто в цій гілці будуть обговорюватись усі умови комфортного проживання в селі Петрівське, те що на офіційному сайті Екобуду про Петрівське назване як переваги - транспорт, лікарні, поліклініки, магазини, кінотеатри, школи, дитсадтки, перукарні і т.ін. (близько 10 пунктів).

В подальшому по кожному окремому пункту будем окрему вітку створювати.

Почну з того, що сьогодні чув від своїх знайомих з Петрівського. Маршрутки до Петрівського уже почали налагоджувати регулярні рейси - два останніх тижні 742 маршрутка (ходить по центральній вулиці Петрівького) з інтервалом через 5-10хв намагається курсувати між Петрівським і Києвом. Але 741 все ще по старому графіку ходить.

Школа поки що не перенавантажена, в класах по 13-20 учнів. Я наприклад, планую свого сина(5-ти класника) здати саме в цю сільську школу, машини у мене, щоб возити дитя до києва нема, і тому питання якості місцевої школи для мене важливе. Кажуть що ця школа непогана. Восени треба буде навідатись туди, поговорити з вчителями.

Лікарні в селі нема. Але є поліклініка. Тому лікарняні листи, тим хто буде прописаний в селі, можна буде там оформляти. Там є стоматолог, гінеколог, педіатр, терапевт і ще мабуть хтось.

 

Переваги

Вважаю цю тему однією з найважливіших для майбутніх жителів.

Dik:

Хороші новини відносно маршруток!

Хочу уточнити Вашу фразу: "Лікарні в селі нема", ви мали на увазі, що немає стаціонарнонго відділення?

Поділюсь з моїми думками відносно переваг, які опубліковано на промо сайті "Петровский" http://petrovskiy.com.ua/reason (до речі незрозуміло чому перекладено сторінку на англійську не як "переваги", а "причина" :) ).

По перше той сайт не є офіційним (ніякої інформації про це на сайті), тому зрозуміло, що ніякої відповідальності і зообов'язань ні "Екобуд", ні будь-яка інша компанія, яка має відношення до цього комплексу, "по перевагах" нести не буде.

Як говорив мені із учасників форуму, на претензії з нашого боку до Екобуду у відповідь буде одна репліка - "Читайте умови договору"... усі ж розуміють, що обіцянки "на словах" не мають жодної юридичної сили і після реалізації житла необхідність у сайті у його власників швидко може зникути (разом із переліком). Пунктів не близько 10, а аж 21!

Я тут прикинув, що із них до здачі першого будинку (2 місяці) намічається лише 5(!) (школа, дитячий садок, маршрутне таксі,інтерет/телефон, жек(?)). Мені знається усі інші за 2 місяці просто нереально реалізувати. Я особисто не проти побачити аптеку, банк, зелену зону, паркінг і "большой торговый центр напротив" (ну на худий кінець хоч продуктовий магазин) на момент здачі першого будинку.

Деякі  переваги взагалі є "плодом бурної фантазії", які не обіцяють навіть забудовники елітного житла у Києві.

З іншого боку на тому ж таки сайті немає жодного натяку на дату, з якої переваги будуть доступні жителям (все чесно!).

Особисто для мене (думаю і для більшості з інвесторів), перелік "переваг" не був вирішальним при виборі майбутнього житла. У моєму випадку сайт з'явився після інвестування, а тепер після цього виникають питання до Екобуду - "Як і коли з'являться наведені переваги? Як компанія буде сприяти появі нереалізованих переваг після завершення будівництва?".

До переваг, які не перераховані на промо-сайті можу додати: індивідуальне опалення, водопостачання із свердловин. Але ж  найголовніше - це ціна, заради отримання власного, доступного за ціною житла я готовий відкласти усі інші переваги на другий план.

Запрошую усіх до обговорення даної теми!

 

N.B.

Будьте ласкаві, використовуйте анонімні коментарі лише у крайньому випадку ;)

переваги

Згоден, що найбільша перевага - це ціна квадратного метра в петрівському)))))))))) + досить надійна репутація Житлоінвеста. Я купував виходячи з цих двох переваг.... Все інше буде для мене приемними перевагами і проблемами....Дуже підтримую цю гілку!!! Все дуже цікаво. Дякую Діку за інформацію.

позитиф

так, планы на ближайшее будущее (чтобы не забыть):

- засадить комплекс ёлками и пихвами;

- замочить (отравить?) бродячих псов.

скинемся на деревья? счас бы х посадить, что б хоть чуть подросли к 2012-му (срок сдачи комплекса в эксплуатацию)

а что жрут, блин, бродячие псы, которые где-то взялись около комплекса?

Артем, лучьше будет, если Вы

Артем, лучьше будет, если Вы побыстрее откорректируте подпункт, чем засадить комплекс...

:))))

- Замочить комплекс.... - Засадить бродячих псов....

Я за посадку

Я за посадку деревьев, песиков мочить жалко, они там еще совсем маленькие бегают ))), потом когда подрастут.

Артем, предлагаю пихвы и елки

Артем, предлагаю пихвы и елки заменить на кактусы и алое. Там сейчас почва в самый раз по них...мексиканская каменистая прерия.

Тополя быстрее всего ростут

Тополя быстрее всего ростут ))) 

 Да, непременно когда

 Да, непременно мочить собачек когда подростут, да и мяса будет побольше и деревья к тому времени подростут, будет на чем мясо жарить, ведь в Петровском с продовольственными магазинами большая проблема, а 900 квартир, это как минимум 2000 человек, прокорми такую араву. Короче, предлагаю, не мочить, пока, собачек и кошечек, а наоборот усиленно разводить, подкармливать, завозить с других районов. И не стоит останавливаться только на собачках и кошках, есть еще курочки, голуби, кролики, индюки, страусы, овцы, лошади, коровы, свиньи наконец, хотя нет, свиней не надо, а то сейчас свинной грипп бушует.  

Да, ребята и с пихвой вы

Да, ребята и с пихвой вы погарячились, у нас же дети у многих есть. Уточняю, Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії. 
Пі́хва - сполучнотканинний канал завдовжки від 7-8 до 9-10 см. Він прикріплюється до місця переходу шийки матки в її тіло. Тут шийка матки виступає в просвіт піхви (піхвова частина шийки матки). У місці прикріплення піхви до шийки матки утворюються склепіння: переднє, заднє, ліве і праве. Найменш глибоким є переднє склепіння, найбільш глибоким - заднє. Слизова оболонка складається з багатошарового плоского епітелію, залоз у ній немає. Клітини епітелію містять глікоген, з нього утворюється молочна кислота, що визначає оптимальні умови існування непатогенних бацил, так званих піхвових паличок (паличок Додерлейна). Кисле середовище вмісту піхви і наявність паличок перешкоджають розвиткові патогенних мікробів.

 

Параметри перегляду коментарів

Вкажіть настройки вигляду коментарів і натисніть "Зберегти параметри"