Коли ви плануєте розпочати ремонт (перший будинок)?

Готовий хоч сьогодні
44% (36 голосів)
Після отримання документів на квартиру
43% (35 голосів)
Наступної весни
12% (10 голосів)
Загальна кількість голосів: 81

Коментарі

Ремонт: чому після отримання документів

 

Мені порадили після підписання Акту, щоб забудовник виправив помилки які відбулись з його вини, чи не виконані умови по договору (бо якщо розпочати ремонт без підписаного Акту важко буде щось заперечувати чи вимагати).

Все правильно, я теж так

Все правильно, я теж так планую - під "документами" я маю на увазі підписання акту прийому-передачі квартири.

а є такі що роблять вже ремонт?

На сайті чув про таких. і будівельники теж розказували.

А хто не так?

Хто вже розпочав робити ремонт, відгукніться!! З ким треба домовлятись щоб дозволили його робить?? Сьогодні цілий день вилазив по стройці, прораб направив до НЮ. їздив в екобуд - НЮ сказала що через те що ви поставите унітаз, плитку в ванній, і зробите потолки гос.комісія не підпише вам документи на квартиру і будете роками бігати по БТІ давати всім взятки щоб отримати ці документи. Бред!!! Я ж не планую стіни зносити, тільки унітаз хочеться поставить.. і все. Щоб пос...ть можна було куди. Великих претензій по якості буд.робіт у мене нема, а от жити через місяць не буде де. На місяць кудись переїзжать, перетягувать контейнер речей, і платить комусь мінімум 500уе. не буду.

Ось тут

Ось тут www.petrivske.com/node/4#comment-235 я писав про сусідів,  які роблять ремонт у 3-секції. Наче ні з ким не домовлялись особливо, ключі вони беруть під розпис потім повертають. Унітазу мабуть вони ще не поставили .. та хіба це основна проблема - немає ні води, ні електрики, про який ремонт можна говорити - особисто моя думка - все що можна зараз зробити - це хіба сміття і порожні пляшки винести, яке може у когось залишились ;). А чим керувалась Ваша НЮ, коли таке говорила ? Хіба виконані Вами "оздоблюваальні роботи" і встановлення унітазу, якимось чином впливають на технічні характеристики, які контролює БТІ ? Думаю, що ні ... дійсно причиною відмови може бути:

1. Правила техніки безпеки на будівництві;
2. Відсутність належних умов (вище);
3. Відсутність документів на право власності;
4. Ще щось ... ?

P.S. думаю цю тему краще обговорювати у форумі

Термін здачі

 

В договорі написано, що якщо виконувались якісь роботи інвестором без підписання з забудовником додаткових угод, а також самовільне перепланування, то претензії щодо виконаних робіт забудовником не приймаються. Виходить перепланування можна робити після підписання Акту прийому і після тех. Паспорту з БТІ, термін здачі  3 квартал 2008 ( може розтягнутись до 6 місяців тільки після них можна пред’являть претензії до забудовника).В принципі якщо в квартирі все буде ок, то буду питання з ремонту вирішувати до отримання документів