3G у Петрівському

Пропоную додавати тести чи хоч яку-небудь інформацію стосовно роботи тих чи інших 3G операторів. Можливо це допоможе комусь зробити вірний вибір, якщо зацікавиться 3G-інтернетом.

Тестував модем від CDMA.UA. Вердікт: зв'язку або нема або він дуже нестабільний. Про швидкість говорити немає навіть сенсу.

Користуюсь модемом МТС-Коннект. Швидкість у різних кімнатах різна. Досягає близько 1 Мбит/с.

Intertelecom - нестабільний зв'язок.

PEOPLEnet - "Скорость маленькая, 512 - это максимум. но это может быть характеристика модема, а не сети, т.к. модему уже 4 года". Связь не стабильна. 

Можливо ще хтось користується якимось варіантом?

а смысл когда есть оптика в

а смысл когда есть оптика в доме ? :)

Ну, началось... :) Тебе не

Ну, началось... :) Тебе не надо - не читай и не комментируй. Возможно кому-то будет надо. Я, например, оптикой не пользуюсь, т.к. не настолько "интернетоман" и мне достаточно 3G время от времени. Когда хотел найти информацию работает ли тот или иной 3G оператор в той или иной точке города, это оказалось весьма трудной задачей. Вот я и решил вывесить информацию, которой владею достоверно из собственного опыта. Глядишь, кто-то да на те же самые грабли уже не наступит.

И потом, 3G обладает мобильностью. Это его неоспоримое преимущество. Но, выбирая того или иного оператора, всегда хочется, чтобы и дома модем тоже пристойно работал.

Ну и наконец, 3-я причина. Мне самому интересно пробовал ли кто-либо ещё каких-либо 3G операторов в Петровском и, если да, то каковы были результаты. Чисто для себя.

cdma.ua

У мене є модем від cdmaua, давно не вмикав, але швидкість була більш-менш задовільна, коннект завжди. Точно не пам'ятаю, але швидкість була до 1 Мб. Єдине, що не влаштовувало - у них адреса "сіра", із приватного діапазону.

Тоді, мабуть, у випадку з

Тоді, мабуть, у випадку з CDMA.UA має значення з якого будинку і, навіть, квартири будинку йде прийом.

fandm: "зачем платить

fandm: "зачем платить больше?"  У веги наскільки хороші ціни, що я навіть не знаю кому потрібен 3G у Петрівському.

3G у нас в Україні поки що один - це Укртелеком :)

Intertelecom

Я до Веги користувався Інтертелкомом - фігня, постійно вирубався, може через те що вікно виходить у двір, чи через модем - але звязок був поганим.

Женя, справа в тому, шо в

Женя, справа в тому, шо в мене 3G з'явився задовго до Петрівського. smiley Ще й контракт, на якому треба ще потерпіти...

Фільми качать - так це й на роботі можна, а для пошти та форумів вдома - 3G цілком достатньо для мене. Я вже писав, що збираю інфу, тому що просто цікаво, я нікого ні до чого не закликаю. smiley

пипл.нет

Работает во всех комнатах. Скорость маленькая, 512 чего-то там - это максимум. но это может быть характеристика модема, а не сети, т.к. модему уже 4 года

С пол года назад пробовал

С пол года назад пробовал пиплнет ... стабильность тоже не обрадовала ...

Параметри перегляду коментарів

Вкажіть настройки вигляду коментарів і натисніть "Зберегти параметри"