Лежачі поліцейські біля 38-го будинку (на ділянці перед рядом гаражів, де укладено асфальт). Чи згодні ви на їх встановлення?

Так я за, багато хто із водіїв перевищує дозволену швидкість (60 км/год), мої діти гуляють на дорозі.
53% (59 голосів)
Ні я проти, без того вистачає ям по дорозі на роботу, до того ж більшість водіїв обережно рухається у дворі.
47% (52 голоси)
Загальна кількість голосів: 111

Коментарі

> Я не розумію спротиву. В

> Я не розумію спротиву. В чому питання ? Перекотитись через горбок ?? Давайте кожен вислове свою думку в голосуванні і напише чому. Не штука натиснути кнопку та чи ні все.

Вибачаюсь, але спробую донести свою думку:

Ссилки для того щоб думали перед (і після того як проголосували) над тим що: "асфальтові ЛП" не правомірно "накладати", так як вони (їх встановлення) не є незаконними і вони не відповідають вимогам діючого законодавства. "по правилам" виконати установку ЛП буде дуже дорого, це включає в себе як встановлення самих ЛП, які відповідають стандартам так і облаштування відповідних знаків.

Я проти тому, що:

1. Реально "розігнатися" на тій ділянці можна лише жителям останнніх (з боку водосховища) підїздів. Схема розміщення взагалі цікава, у чому сенс ставить  ЛП за 10 метрів до повороту (перед яким все одно доведеться гальмувати), чи відразу за поворотом (при виїзді із арки до 5-ї секції). Єдиним правильним місцем я бачу місце перед 6-м парадним.
2. ЛП неефективні (тим більше асфальтові). З приводу "діти граються" - можу сказати що на дорозі не місце для дитячих ігр і в першу чергу батькам треба вчити дітей, що можна, а що ні. Якщо слідувати такій логіці то треба ЛП ставити через кожен метр в усьому дворі біля кожного підїзду (може знять асфальт тоді краще); перед тим як розказувать про "невисокі" ЛП спочатку ознайомтесь із тим який кліренс у деяких автомобілів ось наприклад у Peugeot 206 він = 110см.
3. взимку це просто Ж...ПА - вони не дають змоги прогорнути від снігу дорогу, ожеледиця чи глибокий сніг  - це дуже весело. Якщо хтось не знає як це буває то я можу докладніше окремо написати, або запросити "підштовхнуть" якщо по вині ЛП хтось застряне ;)
4. Страждатимуть як морально так і фінансово усі без вийнятку автовласники (і без того дороги ще немає), при тому що лише дехто дозволяє собі "пофорсить";

P.S. я проти таких "непопулярних" і на мою думку неефективних методів :( проїжджа частина не місце для ігор, для пішоходів у нас є тротуари.

Краще спрямувати ініціативу на те щоб  від отчого дому до будинку насипали тротуар якийсь для пішоходів (по тій стороні де ігровий майданчик), бо про асфальт там думать думаю даже нема чого :(.

да ребята, тут ничего

да ребята, тут ничего страшного нету,я тоже не понимаю почему такой негатив сразу,зделаем несколько ЛП и ганять никто не будет.Я двумя руками за,но токо потому что в дворе много детей,у самого пока их нету.

сейчас детки гуляют с мамами и все хорошо,а когда подростут то за ними надо будет глаз да глаз.

И эти все ссылки о том каким должен дить ЛП это все лишнее,такое впечетление что за свои машины вы все переживаете больше и потому нехотите.

 

вот возле отчего дома есть такие по всем стандартам Женя и что?,они розклеились совсем и свою функцию не выполняют.Ты там навел такие цифры скоко они стоят,а толку реально на год.а с асвальта они вечьные,и зделать их можно посуровие.акуратненько переехал его и поехал потихоньку дальше,а пролител через него и без колес остался,в следущий раз летать не будут.

Мова іде про те, щоб їх

Мова іде про те, щоб їх зробити з асфальту . А не купляти.

Тим хто проголосував чи

Тим хто проголосував чи сумнівається обговоренння теми ось тут http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=1176096&an=0&page=0

Особиливу хочу звернути увагу тих хто "ЗА" на наступне:

передбачено застосування двох типів настилів на смузі руху:
— прямокутної форми висотою 100 мм, шириною в основі 1500-3000 мм, з нахилом площини щодо основи 1:5 та 1:4 (рис. 42 а);
— у формі напівсферичного бруса висотою 100 мм із основою 2000-4000 мм. Довжина А настилу повинна відповідати ширині смуги руху, ширині проїзної частини або ширині смуг руху в одному напрямку.


Настили повинні застосовуватися в кількості не менше 3 штук і розташовуватися на відстані 5 - 6 м один від іншого. Перший настил по ходу руху повинен установлюватися поза населеними пунктами на відстані 150 м, у населених пунктах — на відстані 50 м від небезпечної ділянки. Для їх зорового сприйняття, настили повинні бути жовтого кольору.

А тепер питання, чим небезпечна проїжджа частина дороги перед гаражами? Для пішоходів у нас є тротуари у тому місці, більш небезпечною ділянкою (як для пішоходів так і для водіїв) є бездоріжжя від отчого дому до будинку і закритий поворот біля першого під'їзду. 

размеры и растояния слабо

размеры и растояния слабо реальные! на каком участке они установлены как написано!

вопрос в другом: в любом случае это убийство асфальту даже если ЛП сделаны по уму.

                                    мус.баки                |         ГАРАЖИ                                                        |

____________________________________________________________________________________________________________

                            10-15м от выезда ||                       сразу на выезде ||                     и за 10-15м до конца прямой ||

                                                       ||                                                 ||                                                                 ||

____ |                           | ______________________|                           | _______________________________________________

        |                           |                                        |                           |

        |                           |                                        |                           |

        |                           |                                        |                           |

бюджет!

скорее всего это намже и прийдется платить:

то что сходу нашел http://www.znakiua.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=13&Itemid=1

3шт х 6х300+2х170 = 6420

и это только трех! )))

Блін

Блін, та тим небезпечна що ганяють.

1 - ДІТИ . Літом звертали увагу на дітей ?? Вони літають де хочуть, вискакують із за машин. І не прослідкуєш щоб вони ходили суто по тротуару. Катаються на корилак, вєліках і т.д. Для Вас цього мало ?

2 - гаражі. Тепер з гаражів будуть виїжати машини. І є багато випадків коли хтось десь не доглядів, виїхав і ОООЙЙЙ.  Такого не може бути ?

3 - куча припаркованих машин. Якщо треба перекотитись через ЛП, це вже значить що потрібно скинути швидкість. Це вже говорить про те що цілісність машин які припарковані - вища. 

А якщо і пяне і буде летіти, так хоч не шкода якщо відірве собі колеса чи розвалить піддон.

 

 

Я не розумію спротиву. В чому питання ? Перекотитись через горбок ?? Давайте кожен вислове свою думку в голосуванні і напише чому. Не штука натиснути кнопку та чи ні все.

Все підводиться до того, що потрібно почувати себе на вулиці більш менш безпечно, а ні, думати що тебе оберігає закон. Коли стається лихо, то вже не до закону.

 

І ще - навіщо витягувати оці ссилки з нормативів ??  Суть не в тому через скільки метрів вони будуть а суть в тому щоб вони були.

Кто из вас ???

Кто из-вас лично даст 8тыс.грн. на один полицейский??? или хотябы деньги на асфальт????

А навіщо їх ставити? Може

А навіщо їх ставити? Може тоді зовсім перекопати усі проїзди - ні хто й розігнатися не зможе, не будуть й літати, та й в загалі, пішки ходити корисно ;)